REMNANT 2’BILE HANDLER SıNıFı NISPETLE SEMPATIK BIR TEKNIK ARKADAşıYLA GELIYOR

Remnant 2’bile Handler Sınıfı Nispetle Sempatik Bir Teknik Arkadaşıyla Geliyor

Remnant 2’bile Handler Sınıfı Nispetle Sempatik Bir Teknik Arkadaşıyla Geliyor

Blog Article


“Best Friends” fragmanına boşluk atalım

Remnant: From the Ashes’ın devam oyunu Remnant 2, bir aksilik gayrimümkün, bir erteleme görmezse birkaç kamer sonrasında sahne severlerle buluşacak. Bunun sinein hazırlıklar sürerken, yeni fragmanlar da gelmeye devam ediyor. Bu seferki fragman oyunun Handler sınıfından geldi, nezdinde küçük bir bile sürprizi vardı:


“Best Friends” kafalığıyla paylaşılan fragmanımızda, hissî bir çalgı eşliğinde külah süresince karakterimize haremlik edecek it dostumuzla tanışıyor, Handler sınıfının nasıl bir sahne deneyimi vadettiğine üstüne kesitler izliyoruz. Karakterimiz üzere kapik dostumuzun da çatışmalarda ne bir rol üstleneceğini görüyoruz fragmanda. Oyuncuların Handler sınıfını yeğleme etmesi bağırsakin münasebetlerden birisi bile bu sempatik dostumuz evet mu, ne dersiniz?

Remnant 2, bu yaz aylarında dubara severlerle buluşcevher devamini Oku hazırlanıyor. Remnant: From the Ashes’ı geride bırakabilecek bir olta olacağı izlenimini veriyor. Bu türlü olup olmadığını birkaç ay sonrasında hep yanında göreceğiz.

Report this page